Ветеран Другої Світової відзначив 93-річчя

Зазвичай про тих, хто у далекому 1945 році приніс перемогу та подарував шанс на життя нашому народу згадують лише у святкові травневі дні. Та не в команді політичної партії «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ».

Народний депутат України Андрій Шинькович під час свого робочого візиту на виборчий округ №189 Хмельницької області завітав до Макарчука Петра Івановича, мешканця с. Окіп Білогірського району.

7 липня Петро Іванович відзначив свій День народження. У свої 93 роки чоловік не лише з точністю пам’ятає кожну війну, у якій брав участь, а за його плечима не лише Друга Світова. Окрім цього він дбає і про власне обійстя, тримає невелике господарство та пасіку.

«Це не просто людина – це справді історична постать. Історія життя Петра Івановича – це приклад не лише патріотизму, а й того, як потрібно ставитись до навколишнього світу. Неодноразово він ризикував собою заради людства, заради того, аби наступні покоління жили у світі без війни», – відзначив народний обранець.

Зі словами вдячності, великої поваги та побажаннями довгих років життя звернувся співголова політичної партії «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ» Андрій Шинькович до іменинника. 

Автор: Ю. Кучер

Відео

Олександр Герега

Співголова політичної партії
«ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

Олександр Герега

Співголова політичної партії
«ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

Народний депутат України, Президент Федерації важкої атлетики України


Персональний сайт