Оновлення Великозозулинецької лікарської амбулаторії

Наслідуючи своїх лідерів – народних депутатів України Олександра Герегу та Андрія Шиньковича – депутати Красилівської районної ради від політичної партії «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ» постійно спілкуються з виборцями, вивчають буденні і стратегічні проблеми регіону, та намагаються знайти шляхи їх вирішення, для чого і обрані депутатами.

Так, до депутата Красилівської районної ради від політичної сили «КОНКРЕТНІ СПРАВИ» Олександра Володимировича Онойка звернулися жителі сіл Великозозулинецької, Малоклітнянської сільських рад та медичний персонал Великозозулинецької амбулаторії загальної практики сімейної медицини з проханням допомогти вирішити питання щодо придбання металопластикових віконних та дверних блоків. Це важливе для людей питання було винесено на розгляд чергової сесії Красилівської районної ради.

На даний час у приміщенні Великозозулинецької лікарської амбулаторії проводиться заміна віконних блоків, в яку вже найближчим часом, завдяки старанням народного депутата України Андрія Васильовича Шиньковича, буде придбано надсучасне медичне обладнання.

Автор: І. Ярмоленко

Відео

Олександр Герега

Співголова політичної партії
«ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

Олександр Герега

Співголова політичної партії
«ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

Народний депутат України, Президент Федерації важкої атлетики України


Персональний сайт