Як святкували день рибалки на Дунаєвеччині

Багато хто з нас, особливо особи чоловічої статі, люблять посидіти де-небудь за вудкою в спокійній обстановці, сподіваючись при цьому на хороший улов. Для деяких рибалку неможливо замінити ні походом в театр, кіно чи прогулянкою в парку. Любителі риболовлі завжди знають свою справу, або, принаймні, знаходять в ньому величезний відпочинок для душі і пристойний заряд бадьорості для тіла, але що можна сказати про тих, хто займається цим на професійному рівні.

Робота професійних рибалок – це не проста праця. Вона часто пов’язана з прямими ризиками і навіть в нашій сучасності, при досить розвинених технологіях вилову, ніхто не може дати гарантій, що все пройде гладко.

Сама професія рибалки є однією з найстародавніших, затребуваних і шанованих професій у світі. В Україні, після розпаду СРСР, День рибалки був додатково закріплений Указом Президента України від 22 червня 1995 року за № 464/95.

У День рибалки стало доброю традицією проводити різноманітні конкурси та змагання не тільки серед професійних рибальських бригад, а й серед простих любителів рибної ловлі. Це свято не має обмежень по статі або віку і часто об’єднує цілі сім’ї, подаючи привід для гарного і приємного проведення часу на природі, в колі друзів або однодумців.

Тож і дунаєвецькі рибалки свій професійний день провелиу чудовій гармонійній компанії природи, вудки, однодумців і, звичайно ж, хорошого настрою. На мисливському ставку у чарівний недільний день 16 липня відбувся традиційний конкурс «Змагання з рибної ловлі – 2017». Для любителів порибалити Дунаєвецька міська рада спільно зі РО УТМР організували справжній відпочинок. Змагання пройшли за сприяння народного депутата України Олександра Володимировича Гереги. Спонсором виступив ТОВ «Епіцентр».

  

  

У підсумку декілька годинного конкурсу визначились переможці та призери «Змагання з рибної ловлі – 2017». І місце здобула Годлевська Майя Борисівна –вона отримала приз – надувний човен, ІІ місце – Романюк Микола Миколайович – приз – рибальський спінінг, а бронза дісталась Кучерявій Лілії Миколаївні – приз – ліхтар-прожектор, які вручив член громадської організації «За конкретні справи» Микола Островський. На завершення святкування всі учасники мали змогу скуштувати смачну рибну юшку.

Відео

Олександр Герега

Співголова політичної партії
«ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

Олександр Герега

Співголова політичної партії
«ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

Народний депутат України, Президент Федерації важкої атлетики України


Персональний сайт