Новини

Олешин на Хмельниччині святкує День села

З Днем села жителів с. Олешин Хмельницького району Хмельницької області привітали депутати Хмельницької районної ради від ПП «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ» Ольга і Андрій Чумакови.

Також всіх жителів та гостей села вони поздоровили від імені народного депутата України Олександра Володимировича Гереги та всієї команди «За конкретні справи»:«Село Олешин славиться неповторною культурною спадщиною та славетною історією, своїми працьовитими людьми.

День села – це свято, яке єднає всіх жителів, пов’язує минуле, сьогодення та майбутнє. Історія кожного села є часточкою історії нашої держави. А її, як відомо, творять добрі, щирі, працьовиті люди. Щоденна праця, відданість та любов до рідної землі заслуговують на глибоку повагу.

Від щирого серця зичимо Вам здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх Ваших справах! Зі святом!»

Також на святі були присутні кандидати в депутати від ПП «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ» до Олешинської об’єднаної територіальної громади.

За однією з легенд, історію села Олешин розпочали декілька молодих сімей – вихідців з Прикарпаття. Наприкінці XIVстоліття (село засноване у 1494 р.) невеличка група чоловіків з жінками на конях вирушили на схід у пошуках затишнішого місця, як від кліматичних негараздів, так і від постійно нападаючих ворогів.

Автор: О. І. Чумакова, О. О. Григор’єва, Л. Ю. Нескромнюк

Відео

Олександр Герега

Співголова політичної партії
«ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

Олександр Герега

Співголова політичної партії
«ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

Народний депутат України, Президент Федерації важкої атлетики України


Персональний сайт