Новини

Долаючи життєві труднощі, вони надихають життя

Щорічно 3 грудня відзначається Міжнародний день інвалідів.

Чемеровецький район

Напередодні цього дня, 30 листопада, працівники Чемеровецької громадської приймальні народного депутата України Олександра Володимировича Гереги привітали дорослих і дітей з обмеженими можливостями, яким доля послала нелегкі випробування. На щастя поряд з ними живуть люди, які їм допомагають.

«Щиро дякуємо тим, хто щоденно опікується такими людьми! Це дійсно прояв милосердя, людяності та любові до ближнього! 

  

У цей день закликаємо всіх долучитися до цієї міжнародної ініціативи. Бажаємо всім, хто не байдужий до цієї проблеми, сил, здоров’я і успіхів! Захищаючи гідність інвалідів, ми захищаємо своє людське обличчя. Інвалідність - це не вирок. Практика показує, що інваліди можуть бути і стають повноцінними і високо ефективними членами суспільства, відмінними фахівцями і навіть політиками, економістами, соціально активними і життєствердними людьми, які надихають багатьох, в тому числі і абсолютно здорових членів нашого суспільства», - звернулися до громади працівники громадської приймальні.

Городоцький район

До Міжнародного Дня людей з інвалідністю, сьогодні, 1 грудня відбувся святковий концерт для діток з обмеженими фізичними можливостями в центрі реабілітації м. Городка.

  

Працівники територіального центру, районного Будинку культури спільно з райдержадміністрацією, представниками громадської організації «За конкретні справи», районним товариством інвалідів «Єднання» організували для дітей з обмеженими можливостями теплу, щиру, задушевну зустріч.

Також цього дня в приміщенні Городоцького центру реабілітації проводився шахово-шашковий турнір. Переможці отримали подарунки.

Дунаєвецький район

Рівень цивілізованості суспільства залежить від того, як воно ставиться до тих людей, які не можуть самостійно подбати про себе. Турбота про людей з інвалідністю тримається на щирій добрій волі небайдужих людей, волонтерів.

Працівники Дунаєвецької громадської приймальні народного депутата України О. В. Гереги привітали дітей-інвалідів, які відвідують комунальну установу Дунаєвецької міської ради «Районний центр соціальної реабілітації «Ластівка».

  

Автори: О.О. Григор’єва, Л.Ю. Нескромнюк

Відео

Олександр Герега

Співголова політичної партії
«ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

Олександр Герега

Співголова політичної партії
«ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

Народний депутат України, Президент Федерації важкої атлетики України


Персональний сайт