Новини

Деражнянці переймають досвід у городоччан

2 грудня в м. Городок на Хмельниччині відбулась робоча зустріч із представниками Вовковинецької об’єднаної територіальної громади Деражнянського району, у яку увійшли дві сільські ради: Коричинецька і Радовецька, а також одна селищна, з членами Хмельницької обласної громадської організації «За конкретні справи», а також керівниками установ, депутатами міської ради Городоцької об’єднаної територіальної громади.

Під час зустрічі було обговорено перспективи розвитку громади, її фінансовий потенціал, видатки на різноманітні сфери діяльності, фінансові переваги об’єднання громад загалом. Окрім цього піднімались питання щодо удосконалення освітніх та медичних послуг, структур відділів. У ході зустрічі представники громад відвідали об’єкти соціокультурної сфери м. Городок.

Делегація з Деражнянщини, відвідавши СК «Епіцентр» відзначили високий професійний рівень та відповідність центру європейським стандартам:

«Таким центром можна пишатися. В Україні – це приклад співпраці громади і народного депутата, спортсменів, адже саме головне – це здоров’я молоді!».

Як відомо, центральна виборча комісія призначила перші місцеві вибори у 49 об’єднаних територіальних громадах на 24 грудня 2017 р, які відбудуться у 5 міських, 15 селищних, 29 сільських ОТГ, а до складу цих громад увійшли 250 місцевих рад.

  

Автори: О.О. Григор’єва, Л.Ю. Нескромнюк

Фото А. Савченка

Відео

Олександр Герега

Співголова політичної партії
«ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

Олександр Герега

Співголова політичної партії
«ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

Народний депутат України, Президент Федерації важкої атлетики України


Персональний сайт