Новини

Річний звіт депутата Хмельницької міської ради Собка А.І.

ЗВІТ

депутата Хмельницької міської ради від ПП «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

VI-VII скликання СОБКА АНАТОЛІЯ ІВАНОВИЧА

про роботу за 11 місяців 2017 р.

(виборчий округ №32 Дубове)

Основним напрямком моєї депутатської діяльності у виборчому окрузі є вирішення проблемних питань в межах депутатських повноважень. В зверненнях громадян, яких отримано за звітний період 327, підіймались питання благоустрою прибудинкових територій, ремонту та асфальтування проїзної частини вулиць, ремонту в під'їздах будинків, встановлення квартирних засобів обліку спожитої води, газопостачання, а також матеріальної допомоги на лікування оздоровлення та виходу зі скрутного становища громадян. Більш ніж 90% питань вирішено по суті, решта знаходиться у стадії вирішення. 215 громадян отримали соціальну  допомогу з міського бюджету.

   

 

За власні кошти проведено:

Зачистку та обрізку старих аварійних дерев біля будинків № 10/1,10/2, 10/3 по вул. Гастелло. Проведено ремонт дороги від вул. Гречко до вул. Гайова. Встановлено 6 квартирних засобів обліку спожитої води (вул. Гастелло №10/1). Встановлено додатково, до раніше встановлених, 20 лавочок. Надані будівельні матеріали для ремонту в під'їздах буд. №10/1,10/3,14 по вул. Гастелло, № 10/1, 12, 14 по вул. Гречко. №1 вул. Ранкова. Проведені святкові заходи, приурочені до урочистих подій та свят. Надана особисто матеріальна допомога 11 громадянам на лікування, також здійснюється підтримка ветеранської організації Дубове.

   

Пріоритетом для менебуло і є увага до проблем воїнів АТО, членів їх родин. Так, надана матеріальна допомога на ремонт квартири вдові воїна АТО, продовольчі святкові набори, фінансова підтримка  родинам, сини та онуки яких знаходяться в зоні АТО. На території військової частини 3808 відкрита Алея Слави воїнів – учасників АТО, де я безпосередньо брав участь в будівництві та облаштуванні Алеї.

На протязі всіх років моєї депутатської діяльності склався тісний зв'язок з вчителями, учнями, батьками НВК №2. За підсумками конкурсу "Кращій учень НВК №2 2016-2017 навчальний рік", переможці в різних номінаціях отримали в подарунок 6 планшетів. Першокласники отримали учнівські набори: зошити, альбоми, ручки, рюкзаки. Для поліпшення музикального супроводу на шкільних святах були вручені в подарунок колонки для радіоапаратури.

На мої неодноразові депутатські запити було проведено, згідно плану ремонтних робіт на 2017 рік:

  • Капітальний ремонт прибудованих входів в будинок №12/1 по вул. Гастелло (вартість робіт складає 185 тис. грн.), ремонт аварійних сходів біля буд. № 10/4 10/5 по вул. Гастелло (38 тис. грн.).
  • Ремонт балконних сушок, де були тріщини цегляної кладки Гастелло №10/5.
  • Проведено капітальний ремонт дорожнього покриття с влаштуванням тротуарів по вул І. Франка. Вартість робіт складає майже 9 млн. грн.

 

Наразі управлінням ЖКГ замовлено виготовлення проектно-кошторисної  документації на облаштування тротуару від вул. Болбочана до вул. Купріна.

В рамках Програми енергозбереження встановлено вікно в коридорі будинку №36 по вул. І. Франка. Розглядаються питання ремонту та встановлення нових вікон і дверей в під'їздах будинків старої забудови по вул. І. Франка № 45, 49.

На 2018 рік включено в перспективний план робіт управління ЖКГ:

  • Ремонт асфальтного покриття прибудинкових територій вул. Болбочана №3, Гастелло №16, Гречко №10/1, №12, Гайова №5, І. Франка №45.
  • Ремонт сміттєвого майданчику по вул. Гастелло.
  • Ремонт сходів в під'їзди будинку №6/2 по вул. Гастелло.
  • Поточний ремонт фасаду, козирків над входами в під'їзди Гастелло №10/1.

Включено в план робіт на 2018 рік УМК Дубове:

  • Ремонт в під'їздах житлових будинків Болбочана №8, Франка №45, №49.
  • Ремонт дитячих майданчиків біля житлових будинків Гречко №10/1, Гастелло №6/2.

  

  

Успішному вирішенню багатьох проблемних питань сприяла суттєва підтримка та порозуміння з відділами міськвиконкому, підприємцями міста.

Сподіваюсь і в подальшому на успішну співпрацю з управлінням ЖКГ, УМК Дубове, з комунальними підприємствами міста. А також на підтримку та допомогу небайдужих, ініціативних однодумців - мешканців Дубове.

Відео

Олександр Герега

Співголова політичної партії
«ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

Олександр Герега

Співголова політичної партії
«ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

Народний депутат України, Президент Федерації важкої атлетики України


Персональний сайт