Новини

Часопис «Подільські вісті» відзначив 100-й ювілей

Працівники редакції «Подільські вісті» вже сотню років тримають руку на пульсі життя новин Хмельниччини. Одна з найтиражованіших газет вже стала невід’ємною частиною життя тисячей мешканців Хмельницького краю.

Відтак, 9 лютого з нагоди сторіччя з моменту її створення у Хмельницькій обласній філармонії зібрались не лише працівники часопису, а й представники влади, читачі, колеги, друзі. Безліч теплих слів на адресу іменинників лунало цього дня, адже вони для подолян працюють безперервно та двічі на тиждень випускають свою газету в люди.

Привітали своїх давніх партнерів і представники народного депутата України Олександра Володимировича Гереги та команди організації «За конкретні справи». Голова депутатської фракції політичної партії «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ» Хмельницької обласної ради Вадим Лозовий наголосив:

«Важливим є той факт, що попри всі складнощі, ваш колектив залишається відданим своїм читачам, працює на благо суспільства, зберігаючи об’єктивність. А це в сьогоднішній час – головне. Прийміть найщиріші вітання з нагоди сторіччя вашого часопису! Нехай натхнення ніколи не залишає ваш колектив, зичимо, щоб сторінки вашої газети завжди були насиченими добрими новинами, незламності вам та процвітання, щирих і вдячних читачів та ще роботи не на одне століття!»

  

 Автор: Ю. Кучер

Відео

Олександр Герега

Співголова політичної партії
«ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

Олександр Герега

Співголова політичної партії
«ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

Народний депутат України, Президент Федерації важкої атлетики України


Персональний сайт