Новини

Незабутній відпочинок учнів у Коблево

7 днів незабутнього відпочинку у Коблево, який подарували засновники організації «За конкретні справи» Галина Федорівна та Олександр Володимирович Гереги переможцям щорічного молодіжного проекту «Спартакіада Поділля 2018», добігли свого завершення...

Талановиті танцюристи з колективу «Екшн» з Теофіполя, баскетболісти та тенісисти з Хмельницького, мужні перетягувачі канату з Деражні використовували кожну мить такої теплої зустрічі з морем: відвідали аквапарк, де на них чекав маленький рай розваг, гойдалися на ласкавих хвилях, відвідували дискотеки, на березі моря відсвяткували Івана Купала, стрибаючи через багаття.

Здається, у цій тижневій мандрівці вмістилось все щасливе дитинство, а для цього потрібно не так багато – турбота та піклування, підтримка та віра у їхні сили. Все це діти отримали від знайомства з командою «За конкретні справи». І хоч прощання має свої нотки суму, школярі вдячні за особливе літо в Коблево, вони впевнені, що докладуть максимум зусиль аби знову зустрітись з морем.

Автор: Ю. Кучер

Відео

Олександр Герега

Співголова політичної партії
«ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

Олександр Герега

Співголова політичної партії
«ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

Народний депутат України, Президент Федерації важкої атлетики України


Персональний сайт