Новини

День Соборності України – 100 років!

Сьогодні, 22 січня 2019 року, 100 років з Дня проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки. Традиційно на межі Хмельницької та Тернопільської областей зустрілись дві делегації, які об’єднали два кольори, що утворює український стяг. 

Цьогоріч міжобласні урочисті заходи відбулись у с. Гуків Чемеровецького району на кордоні з Борщівським районом Тернопільської області.Представники двох областей вшанували пам`ять генерала Романа Шухевича, разом з святими отцями помолились за єдність України та мир.

«Хмельницька область – це край справді видатних людей. Для нас це честь бути приймаючою стороною гостей, адже ми шануємо, як і тернополяни, українські традиції та історію. Надзвичайно приємно, що біля могили видатного українця Романа Шухевича сьогодні зібралось стільки патріотів, стільки бажаючих разом відзначити цей день, а головне, що всі вони з різних куточків нашої держави» –відзначив голова Хмельницької обласної державної адміністрації Вадим Миколайович Лозовий.

З нагоди 100-річчя відзначення Дня Злуки поряд з могилою Романа Шухевича відкрили пам’ятний знак зі словами значимого Акту для України.

  

Відео

Олександр Герега

Співголова політичної партії
«ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

Олександр Герега

Співголова політичної партії
«ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

Народний депутат України, Президент Федерації важкої атлетики України


Персональний сайт