Новини

В парламенті представили творчість обдарованих людей з інвалідністю

До Міжнародного дня людей з інвалідністю, 3 грудня 2019 року, в кулуарах Верховної Ради України, відбувся «Практичний семінар з художньо-прикладного мистецтва та декоративних виробів обдарованих осіб з інвалідністю», в якому також взяли участь художники та майстри зі всієї України.

Захід спрямований на розвиток умінь та знань людини, втілення в життя власних творчих ідей, а також розвиток комунікацій між учасниками семінару з різних регіонів України.

Донести до свідомості людей з вадами здоров’я, що робота для людей з інвалідністю є не тільки засобом досягнення певного рівня добробуту та економічної незалежності, а й набуття соціального досвіду, шани і поваги у суспільстві.

Особливу увагу привернули роботи Андрія Сороковського та майстрині з бісероплетіння Зої Захар’єої, жительки м. Дунаївці, нашої делегації з Хмельницької області. 

«Бажано, щоб наше суспільство більше переймалося проблемами і складнощами цих людей, влада швидше реагувала на їх вирішення! Дякую Вам за Вашу силу духа, терпіння та любов! Впевнена, що комфортне, повноцінне життя для Вас обов’язково буде в нашій державі!» - наголосила депутат Хмельницької обласної ради від політичної партії «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ», помічник народного депутата України Гереги О.В. Ткаченко Уляна Юріївна.

  

Організатором виставки стала Громадська організація «Всеукраїнська організація Союз осіб з інвалідністю України» (ГО «ВО СОІУ»), що створена у 1990 році і є найчисельнішою громадською організацією осіб з інвалідністю, налічує і фінансує 23 обласних осередки, що об’єднують більше 500 тис. інвалідів різних категорій. Всеукраїнська організація Союз осіб з інвалідністю України щорічно, завдяки державній підтримці, проводить значну кількість заходів, в яких беруть участь тисячі осіб з інвалідністю.

Джерело: https://rada.gov.ua/

Відео

Олександр Герега

Співголова політичної партії
«ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

Олександр Герега

Співголова політичної партії
«ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

Народний депутат України, Президент Федерації важкої атлетики України


Персональний сайт