Команда

Вадим Лозовий

Я, Вадим Лозовий, маю досвід, маю совість. Відчув, що після обрання нового президента в суспільстві є величезний запит на зміни, на досвідчених та професійних людей. Впродовж останніх 4-х років активно працював над розвитком Хмельниччини, тому знаю проблеми, які хвилюють наших людей. І знаю, як їх розв’язати. Готовий допомагати новій владі втілити це у життя. Я зміг вивести область з 21-го місця в десятку кращих, зміг дати новий імпульс розвитку області, тому знаю, що робити на державному рівні.

Народився 30 січня 1971 року в місті Києві. Навчався у Київській школі №79. У 2007 році закінчив Національний університет харчових технологій. Отримав диплом магістра з економіки та права.

Трудову діяльність розпочав у 1994 році товарознавцем ЗАТ «Фірма Сантехніка» (м. Київ). Свій шлях розпочав з посади простого комірника, тому завжди відстоюю інтереси простих людей. У 2015 році став заступником генерального директора ТОВ «Епіцентр К».

За час роботи створив десятки тисяч робочих місць, збудувавши та запустивши роботу 9-ти торгових центрів.

З травня 2018 до червня 2019 року очолював Хмельницьку обласну державну адміністрацію. Наразі є депутатом обласної ради VII скликання.

Пропрацювавши в області, побачив багато проблем, які хочу вирішити для людей!

Сили на натхнення я черпаю у своїй родині, адже дружина Олена – моя надійна підтримка та мудрий порадник. Мої донечки – Діана та Вероніка – то мої душа і серце, мої найкращі емоції.   

Сім’я – моя радість і гордість. Підтримуючи один одного, ми разом йдемо вперед, у завтрашній  день. Я переконаний, що він буде успішним та щасливим для всіх нас, для нашої рідної України!

Останні новини

Відео

Олександр Герега

Співголова політичної партії
«ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

Олександр Герега

Співголова політичної партії
«ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

Народний депутат України, Президент Федерації важкої атлетики України


Персональний сайт