Новини

Відбулося урочисте засідання Верховної Ради України

24 серпня у Верховній Раді відбулося урочисте засідання з нагоди 30-ї річниці прийняття Акта проголошення незалежності України.

«Разом з колегами відзначаємо головне свято нашої країни – День Незалежності – урочистим засіданням у Верховній Раді України. Від щирого серця зичу усім міцного здоров’я, миру, добра, щастя та подальших перемог в усіх справах! Слава Україні!», - зауважив народний обранець Олександр Герега.

В засіданні взяли участь: Президент України В. Зеленський; народні депутати України першого та дев’ятого скликань; Голови Верховної Ради України попередніх скликань; Президенти України Л. Кучма, В. Ющенко, П. Порошенко; Прем’єр-міністр України Д. Шмигаль та члени Кабінету Міністрів України; глави дипломатичних представництв іноземних держав та керівники представництв міжнародних організацій акредитованих в України та інші.

Одразу після урочистого засідання розпочалася позачергова сесія, на якій депутати розглянули і проголосували за основу проєкт Закону «Про великий Державний Герб України» № 5712 – 257 «За».

Відео

Олександр Герега

Співголова політичної партії
«ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

Олександр Герега

Співголова політичної партії
«ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

Народний депутат України, Президент Федерації важкої атлетики України


Персональний сайт