Новини

Дунаївці відсвяткували 618-ту річницю від дня свого заснування

19 вересня місто Дунаївці відзначило 618-ту річницю від дня свого заснування. Як відомо, перша згадка про Дунаївці була з 1403 року в реєстрі димів.

«Для мене Дунаївці мають особливе значення, оскільки ми працюємо однією потужною командою не один рік! День міста –  це свято кожного жителя! Ми вже маємо чимало досягнень та перемог, у нас з Вами за плечима непростий шлях реформи децентралізації, десятки успішних проєктів!

Впевнений, що попереду в нас з Вами ще більше відкриттів. Разом докладемо зусиль задля розвитку міста та громади! Зичу лише якісних перетворень у Вашому місті, економічного розвитку, створення гідних, сучасних умов для навчання та зростання дітей! Хай кожен прожитий у Дунаївцях день буде сповнений теплом його краси та щирістю його людей! Щоб затишок та любов панували у кожній вулиці та домівці! Аби згуртованість, єдність громади та органів влади стали запорукою не лише святкових днів, а й щоденних, соціально важливих досягнень!» - сказав народний депутат України Олександр Герега.

Депутатка Хмельницької обласної ради Уляна Ткаченко також від імені народного обранця разом з колегами-однодумцями привітали місто Дунаївці зі святом. Гарний настрій подарувала всім гостям свята святкова лотерея, присвячена Дню міста. Овації не зупинялися, коли на сцену вийшла головна зірка – українська співачка – Ольга Цибульська.

Відео

Олександр Герега

Співголова політичної партії
«ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

Олександр Герега

Співголова політичної партії
«ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

Народний депутат України, Президент Федерації важкої атлетики України


Персональний сайт