Новини

Депутати ініціювали скасування можливості блокування ПН/РК

«Українські компанії сьогодні масово стикаються з проблемою блокування податкових накладних/розрахунків коригувань. Причина – недоліки роботи Системи моніторингу критеріїв оцінки ризиковості, яку використовують контролюючі органи.

Добре розуміючи, наскільки ця проблема є серйозною для підприємців, вирішили разом з колегами з профільного комітету – народними депутатами України Ніною Южаніною, Андрієм Мотовиловцем та Олегом Кулінічем ініціювати на період воєнного стану і 6 місяців після його завершення повне скасування на законодавчому рівні можливості блокування ПН/РК.

Це не означає, що робота бізнесу має вийти з-під контролю! Адже отриману інформацію з системи ризиків податківці можуть використовувати при проведенні планових документальних перевірок.

Сьогодні, як і вся країна, багато малих та середніх підприємців борються за існування своєї справи. Попри усі складнощі вони продовжують вносити свою лепту в нашу спільну перемогу – тримають на плаву економіку, підтримують населення та зберігають робочі місця. Саме тому, переконаний, держава, зі своєї сторони, має йти назустріч підприємцям у цей непростий час.

Допоки кожен робить свою роботу, Україна продовжує існувати. Працюємо заради Перемоги! Все буде Україна!» – наголосив народний депутат України Олександр Герега.

Відео

Олександр Герега

Народний депутат України

Олександр Герега

Народний депутат України

Народний депутат України
Президент Федерації важкої атлетики України
Віцепрезидент Української асоціації футболу
Перший віцепрезидент Федерації волейболу України


Персональний сайт