Новини

Підтримка військових у Кам’янці-Подільському

«Стійкість, впевненість та миттєва реакція  цими якостями володіє кожен військовослужбовець. Але з цими властивостями не народжуються, їх здобувають упродовж тренувань. Професійні військові інструктори циклової комісії психологічної допомоги надають хлопцям підтримку в цьому нелегкому процесі.

Нині ці вміння мають особливу вагу, бо раніше захисники, як і всі ми, жили у мирному житті, а сьогодні – на передовій, у тяжких боях, зі зброєю, захищаючи нашу країну.

У громадську приймальню Кам'янця-Подільського до мене звернулись представники однієї з військових частин. Захисники просили допомоги з ремонтом та належним облаштуванням навчального класу з психологічної підготовки.

Завдяки спільній співпраці та оперативному відпрацюванню питання, ми змогли вирішити цю важливу справу. Вже сьогодні після проведеного капітального ремонту навчальний клас та кабінет індивідуальної психологічної підтримки приймають наших хлопців, створюючи комфортні умови для їхнього занурення в теоретичні блоки навчання.

Це особливо важливо для нас, оскільки, будучи у тилу, ми робимо все можливе, щоб надати нашим героям підтримку та необхідні умови для досягнення їхніх цілей. Зі свого боку, я щиро дякую команді інструкторів за їхню працю та турботу, а військовим за надзвичайно цінний для мене дарунок – книгу фотоспогадів наших захисників від початку повномасштабного вторгнення. Ми пишаємося нашими героями, нашими хмельничанами, та разом наближаємо Перемогу!».

Відео

Олександр Герега

Народний депутат України

Олександр Герега

Народний депутат України

Народний депутат України
Президент Федерації важкої атлетики України
Віцепрезидент Української асоціації футболу
Перший віцепрезидент Федерації волейболу України


Персональний сайт