Новини

Свято працівників культури і аматорів народного мистецтва

Щорічно 9 листопада в Україні відзначається Всеукраїнський день працівників культури і аматорів народного мистецтва.

Вітання від Уляни Ткаченко, депутатки Хмельницької обласної ради:

«Вітаю працівників культури, майстрів народної творчості усіх, хто стоїть на сторожі нашої духовної скарбниці та ідентичності! Завдяки вашій праці, завзяттю та творчості міцно тримається наш тиловий фронт та реалізовується допомога захисникам.

Привітали словами вдячності працівників культури у Кам'янці-Подільському, Дунаївцях, Чемерівцях, Новій Ушиці, Городку. Усім, хто присвятив себе галузі культури, бажаємо творчого довголіття, невичерпної енергії, щедрих мистецьких здобутків, достатку, терпіння, добра і миру! Дякуємо уклінно за вашу самовіддану працю, творчість та таланти, які щодня спрямовані на перемогу України!».

Вітання від Світлани Павлишиної, депутатки Хмельницької обласної ради:

«Тих, хто несе культуру до кожного серця, чия праця – кисень для душі, виразник національної ідеї та почуттів, вітаю з професійним святом!

Нині ваша творчість допомагає проживати найжорстокіші періоди в житті країни, відроджувати традиції та звичаї, берегти історичну пам'ять, закохувати сучасників у все українське, а «завтра» – Ви будете зображати і вражати свого глядача ілюстраціями, піснями, музикою, словом про незламну націю, яка перемогла імперію zла і захистила світ своїми подвигами!

Культура та мистецтво потрібні завжди! З Всеукраїнським днем працівників культури і аматорів народного мистецтва!».

Вітання від Чемеровецької громадської приймальні народного депутата України Гереги О.В.:

«Дорогі працівники та ветерани галузі культури!

Щиро вітаємо Вас з професійним святом – Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва!

Споконвіку українська культура була ідентифікатором національної ідеї, оберегом історичної пам’яті, а представники галузі ставали провідниками до культурного розвитку.

За період війни Ви не лише зберегли кращі традиції своєї роботи, а й переформовувалися у волонтерів для ЗСУ.

Тож бажаємо Вам величезного натхнення, невичерпного оптимізму, міцного здоров’я і безмежної віри в Перемогу! Добра, миру, радості, щастя і добробуту! Зі святом!».

Вітання від Городоцькоїгромадської приймальні народного депутата України Гереги О.В.:

9 листопада ми відзначаємо Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва. Споконвіку слово і музика, пісня і танець, витвори майстрів народної творчості були оберегами історичної пам'яті. Сьогодні в Україні культура є одним із вирішальних чинників національного відродження.

Без традиції – нема культури, а без культури – нема нації. Адже кожен народ існує доти, доки живе його культура.

Традиційно, у цей день у залі засідань Городоцької міської ради відбулися урочисті заходи з нагоди професійного свята працівників культури та майстрів народного мистецтва. З повагою та шаною присутніх вітали: перший заступник Городоцького міського голови Артур Косінський, депутат Хмельницької обласної ради Володимир Поворозник, начальник відділу культури, національностей, релігій та туризму Олег Федоров.

  

Володимир Поворозник від імені народного депутата України Олександра Гереги побажав усім присутнім швидкої перемоги, мирного неба над головою, міцного здоров’я, родинного затишку, творчої наснаги, мистецьких досягнень, та від Хмельницької обласної громадської організації «За конкретні справи» вручив подарунки.

Відео

Олександр Герега

Народний депутат України

Олександр Герега

Народний депутат України

Народний депутат України
Президент Федерації важкої атлетики України
Віцепрезидент Української асоціації футболу
Перший віцепрезидент Федерації волейболу України


Персональний сайт