Новини

Зустріч із матір’ю воїна ЗСУ Діною Петрівною Олійник

15 листопада в приміщенні Городоцького міського будинку культури представники Хмельницької обласної громадської організації «За конкретні справи» та працівники відділу культури Городоцької міської ради організували зустріч із Діною Петрівною Олійник, син якої - Ігор Володимирович Олійник з 2014 року, як учасник АТО, і сьогодні, як боєць Збройних сил України, боронить рідну землю від російських загарбників.

Ігор Володимирович до повномасштабного вторгнення працював у Будинку культури на посаді методиста з культурної спадщини. На Городоччині його знають як краєзнавця, історика і як чесну та порядну людину.

Депутат Хмельницької обласної ради Володимир Поворозник та директор Городоцького міського будинку культури Оксана Походонько висловили щиру подяку Діні Петрівні за те, що виховала справжнього патріота і захисника України. Побажали швидкої перемоги над ворогом та мирного неба над головою! Усі присутні вшанували пам'ять загиблих Героїв у цій війні хвилиною мовчання.

Під час зустрічі тріо Городоцького МБК «Купава» виконали патріотичну пісню «Винувата війна». Анатолій Кошубський на баяні зіграв інструментальну композицію «Лібертанго».

Низько вклоняємось нашим захисникам! Молимось за кожного Героя, віримо, що Україна переможе! Слава Україні, слава кожному ГЕРОЮ!

Відео

Олександр Герега

Народний депутат України

Олександр Герега

Народний депутат України

Народний депутат України
Президент Федерації важкої атлетики України
Віцепрезидент Української асоціації футболу
Перший віцепрезидент Федерації волейболу України


Персональний сайт