Новини

Переможці Чемпіонату Європи – наша жіноча збірна важкоатлеток!

«Останні дні Чемпіонату Європи з важкої атлетики серед чоловіків та жінок були досить напружені. Але дівчата завоювали 12 медалей і змогли вибороти першість, обійшовши 36 країн. Пишаюся нашими спортсменами!

До дев'яти нагород Каміли Конотоп, Ганни Давидової та Світлани Самуляк додали ще три Анастасія Манєвська й Валентина Кісіль.

У ваговій категорії до 87 кг Анастасія Манєвська здобула 2 срібні медалі в поштовху та у сумі двоборства і втретє поспіль стала віцечемпіонкою Європи з важкої атлетики. А Валентина Кісіль у ваговій категорії +87 кг виборола бронзу в ривку.

Скромніше на турнірі виступили українські чоловіки: срібну нагороду в ривку до загального заліку збірної України додав Павло Заліпський.

Вітаю спортсменів і всіх тренерів збірної команди з вдалими виступами! Завдяки Вам державна символіка нагадує усьому світу про Україну й демонструє наш незламний дух! Федерація й надалі буде робитиме все, щоб наші важкоатлети здобували нові перемоги й прославляли Україну на весь світ! Слава Україні!» наголосив народний депутат України, Президент Федерації важкої атлетики України Олександр Герега.

Відео

Олександр Герега

Народний депутат України

Олександр Герега

Народний депутат України

Народний депутат України
Президент Федерації важкої атлетики України
Віцепрезидент Української асоціації футболу
Перший віцепрезидент Федерації волейболу України


Персональний сайт