Новини

Навчання для школярів «Запобігти. Врятувати. Допомогти»

«Запобігти. Врятувати. Допомогти – гасла, що наповняться практичними навичками серед здобувачів освіти в Ленковецькій громаді. Основну роль в цьому зіграє «Клас безпеки», який сьогодні відкрили в ліцеї.

Мої колеги – Лариса Трачук та члени команди «Епіцентр Агро Північний кластер» були присутні безпосередньо на заході. Адже, як представники соціально-відповідального бізнесу, цілком і повністю поділяємо та розуміємо мету і роль таких ключових елементів всенародного проєкту, тому відгукнутися та посприяти фінансово вирішили не вагаючись.

Відомо, що формування у молоді уміння та знань надання домедичної допомоги і вивчення алгоритму дій у надзвичайних ситуаціях є в наших суворих реаліях важливим етапом освітнього процесу. Відтак, висновок один – на сьогоднішній день кількість подібних ініціатив повинна зростати! Як обласна депутатка, я зацікавлена в появі нових складових інфраструктури безпеки країни і радію, що Ленковеччина поповнила їх ряди», – зауважила Світлана Павлишина, депутатка Хмельницької обласної ради.

Відео

Олександр Герега

Народний депутат України

Олександр Герега

Народний депутат України

Народний депутат України
Президент Федерації важкої атлетики України
Віцепрезидент Української асоціації футболу
Перший віцепрезидент Федерації волейболу України


Персональний сайт