Новини

Допомога відділенню надання соціальних послуг «Доброта»

9 квітня депутат Хмельницької обласної ради Володимир Поворозник та представники Хмельницької обласної громадської організації «За конкретні справи» відвідали в селі Немиринці Городоцької ОТГ відділення надання соціальних послуг в умовах цілодобового перебування/проживання «Доброта», у якому проживають 20 громадян, котрі потрапили в складні життєві обставини та потребують сторонньої допомоги.

Мешканці відділення забезпечуються стаціонарним доглядом з урахуванням індивідуальних потреб кожного отримувача соціальних послуг, відповідно до державних стандартів та належних умов проживання для стаціонарного догляду, соціально-побутового обслуговування та надання медичної допомоги.

Закладу передали необхідні набори постільної білизни від громадської організації «За конкретні справи». Також від народного депутата України Олександра Гереги, від себе особисто Володимир Поворозник побажав мирного неба над головою, здоров’я, оптимізму, віри в майбутнє!

Дякуємо завідувачці відділенням Лілії Івашко та кожному працівнику закладу, які сумлінно та милосердно виконують свою роботу!

Відео

Олександр Герега

Народний депутат України

Олександр Герега

Народний депутат України

Народний депутат України
Президент Федерації важкої атлетики України
Віцепрезидент Української асоціації футболу
Перший віцепрезидент Федерації волейболу України


Персональний сайт