Новини

Щорічно 23 травня в Україні відзначають День Героїв

Уляна Ткаченко, депутатка Хмельницької обласної ради:

«Герої сьогодення – це не лише про відважних захисників на фронті.

Це лікар, що попри обстріли рятує пораненого, це ДСНС-ники, які ще до закінчення тривоги приїжджають на місце прильоту, щоб витягнути постраждалих з-під завалів чи загасити пожежу. Це волонтери, які, здавалося б, можуть зробити неможливе. Це вчителі, які знаходять в собі сили виховувати дітей нашої нації освіченими.

Сьогодні герой – це кожен українець, який наближає нашу перемогу! Доземний уклін усім військовим, що полягли у бою за нашу Державу.

З Днем Героїв! Тримаймо стрій!  

Слава Україні! Героям Слава!».

Світлана Павлишина, депутатка Хмельницької обласної ради:

«23 травня по всій країні згадують борців за свободу, від наших прабатьків до сучасників, розстилається сумом та болем шана і вдячність Героям!

На жаль через війни українська земля вкривається пантеонами на честь полеглих за Батьківщину. Сьогодні подібним чином новітніх воїнів, котрі поклали своє життя за волю та незалежність України, вшанували в с. Понінка.

Там у центрі селища відкрили Алею памяті та слави захисників. Нагадаю, що 17 жовтня ми з колегами та однопартійцями «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ» зустрічалися із членами сімей загиблих в російсько-українській війні, та запланували одне з головних завдань – меморіальну площу.

І ось вона виросла перед нами – велична та могутня.

Тож символічно і сакрально, в День Героїв, ми разом з понінківчанами, на урочисто-траурній церемонії згадували кожного з небесного війська особисто, думками та в спільній молитві, схиляючи голови за їх світлу вічність та живу пам'ять!

Слава Україні! Героям слава!».

Відео

Олександр Герега

Народний депутат України

Олександр Герега

Народний депутат України

Народний депутат України
Президент Федерації важкої атлетики України
Віцепрезидент Української асоціації футболу
Перший віцепрезидент Федерації волейболу України


Персональний сайт