Новини

Концертна програма «Ми такі, як усі» від вихованців центру

Дивовижною й неповторною краплинкою чистої, живої, джерельної води є дитина, яку треба берегти, цінувати, любити, і лише тоді вона перетвориться в повноводну річку, бездонне море, безмежний океан – океан почуттів, емоцій та вражень...

3 червня в приміщенні Городоцького центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю Городоцької міської ради відбувся захід під назвою «Ми такі, як усі».

У концертній програмі брали участь вихованці Центру комплексної реабілітації. Діти дуже старанно готувались і виступили якнайкраще: декламували вірші, танцювали, співали пісні, грали на нетрадиційних інструментах. Усі отримали море позитивних емоцій.

Депутат Хмельницької обласної ради Володимир Васильович Поворозник від імені народного депутата України Олександра Володимировича Гереги, громадської організації «За конкретні справи» подякував усім, хто опікується особами з інвалідністю, адже підтримка й допомога – це реальний вияв людяності та любові до ближнього.

Щоденна турбота допомагає людям з особливими потребами забувати про труднощі, а їхні серця наповнюються теплотою і впевненістю в завтрашньому дні.

Відео

Олександр Герега

Народний депутат України

Олександр Герега

Народний депутат України

Народний депутат України
Президент Федерації важкої атлетики України
Віцепрезидент Української асоціації футболу
Перший віцепрезидент Федерації волейболу України


Персональний сайт