«Як виглядає місто, в яке закохуєшся з першого погляду і несеш цю любов крізь роки?
Кам’янець-Подільський – місто сили, характеру, історії та людей, які роблять його особливим!

За останні роки ми разом змінювали Кам’янеччину не словами, а конкретними справами: оновлювали школи та садочки, створювали комфортні умови для дітей, підтримували молодь, надавали допомогу військовим частинам, розвивали культуру та спорт.Бо сильне місто починається саме з людей – талановитих, активних і небайдужих!

Дякую кожному кам’янчанину за довіру, відкритість і спільну роботу! Надзвичайно цінно, що моя громадська приймальня стала простором, де народжуються нові ідеї, знаходяться рішення важливих питань, реалізовуються корисні ініціативи та завжди є місцем для підтримки, людяності, взаєморозуміння та розвитку!
Молодий у своїй енергії, сильний у своїх традиціях і незламний у своїй єдності.
З Днем міста, Кам’янець-Подільський!» – привітала жителів і гостей міста зі святом Уляна Ткаченко, депутатка Хмельницької обласної ради.